PROW 2007-2013 - LEADER

Galeria

po_2.jpg

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer

Nasi partnerzy

parczewdebowa kjablonmilanowpodedworzeostrowsiemien

logo   Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Jagiellońska Przystań" przedstawia proponowane zmiany w Lokalnej Strategii Rozwoju (dalej LSR) oraz w Kryteriach Oceny i Wyboru Operacji. Wprowadzone zmiany wpisano kolorem czerwonym.
   Komisja ds. wyboru Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność, która w imieniu Województwa Lubelskiego oceniała Lokalne Strategie Rozwoju złożone przez LGD, wskazała, że konieczne jest uzupełnienie ww. dokumentów w następującym zakresie:


1. Kryteria Oceny i Wyboru Operacji należy uzupełnić o jeszcze jedno kryterium wynikające z zapisów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
w zakresie preferencji dla projektów realizowanych w miejscowości z liczbą mieszkańców poniżej 5000.
2. Dostosowanie zapisów LSR do przyznanej kwoty środków na jej realizację (budżet LSR decyzją Zarządu Województwa Lubelskiego zmniejszono o 5% w stosunku do wnioskowanej kwoty).
Powyższe propozycje zmian nie wpłyną negatywnie na realizację LSR w ramach poszczególnych obszarów tematycznych (celów ogólnych, celów szczegółowych, przedsięwzięć).
Ewentualne uwagi do planowanych zmian prosimy składać drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), osobiście lub pocztą na adres: Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań", ul. Harcerska 8, 21-200 Parczew w terminie do 13 czerwca br. do godz. 12.00.

Joomla Templates by Joomla51.com