Galeria

j_5.jpg

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer

Nasi partnerzy

parczewdebowa kjablonmilanowpodedworzeostrowsiemien

Zmiana terminów spotkań informacyjno – konsultacyjnych

logoInformujemy, że z przyczyn niezależnych od nas, spotkanie informacyjno-konsultacyjne w Podedwórzu zostało przełożone z dnia 20.09.2016 r. na 29.09.2016 r., godz. 11.00.
Spotkanie w Ostrowie Lubelskim, które miało odbyć się 29.09.2016 r. zostanie przeniesione na inny termin.

Za utrudnienia przepraszamy

Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” zaprasza na spotkania informacyjno – konsultacyjne

Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” zaprasza na kolejne spotkania informacyjno – konsultacyjne, które będą odbywały się wg poniższego harmonogramu. Spotkania adresowane są do mieszkańców, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców,
a w szczególności do osób bezrobotnych, seniorów, młodzieży oraz osób korzystających
z pomocy społecznej. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najważniejsze założenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022.

Register to read more...

Spotkanie informacyjno – konsultacyjne

logoLokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” zaprasza na spotkanie informacyjno – konsultacyjne, które odbędzie się 20 września 2016 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy Podedwórze. Spotkanie adresowane jest do mieszkańców, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, a w szczególności do osób bezrobotnych, seniorów, młodzieży oraz osób korzystające z pomocy społecznej. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najważniejsze założenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022.

Register to read more...

Fundusze europejskie w zasięgu ręki

logoLokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” to partnerstwo osób i instytucji zaangażowanych w działania na rzecz wspierania rozwoju lokalnego. W skład LGD „Jagiellońska Przystań” wchodzi 7 gmin z powiatów: parczewskiego (Parczew, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Dębowa Kłoda, Siemień) i lubartowskiego (Ostrów Lubelski). Celem stowarzyszenia jest jak najlepsze wykorzystanie możliwości rozwojowych naszych gmin i poprawa ich atrakcyjności, jako miejsca zamieszkania za pomocą środków unijnych pochodzących przede wszystkim z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Na lata 2016 – 2022 LGD „Jagiellońska Przystań” dysponuje budżetem w wysokości 4 750 000,00 zł. Połowa tej kwoty przeznaczona zostanie na rozwój przedsiębiorczości, druga część trafi do organizacji pozarządowych.

Register to read more...

Biuro nieczynne w dniu 13 września 2016 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13 września 2016 r. biuro LGD „Jagiellońska Przystań” będzie nieczynne z powodu udziału pracowników biura w szkoleniu.

Za utrudnienia przepraszamy
Telefon kontaktowy 501 675 904

ZAPRASZAMY DO PUNKTU INFORMACYJNO-KONSULTACYJNEGO LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA „JAGIELLOŃSKA PRZYSTAŃ” PODCZAS DOŻYNEK POWIATOWYCH W JABŁONIU

   W niedzielę 4 września w Jabłoniu w trakcie dożynek powiatowych, będzie działał punkt informacyjno – konsultacyjny, w którym pracownicy Biura LGD udzielą informacji na temat zasad dofinansowania projektów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 €- 2022.

dożynki powiatowe 2016

ZAPRASZAMY DO PUNKTU INFORMACYJNO-KONSULTACYJNEGO LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA „JAGIELLOŃSKA PRZYSTAŃ” PODCZAS DOŻYNEK GMINNO-PARAFIALNYCH W OSTROWIE LUBELSKIM

   W czwartek 8 września w Ostrowie Lubelskim w trakcie dożynek gminno-parafialnych, będzie działał punkt informacyjno – konsultacyjny, w którym pracownicy Biura LGD udzielą informacji na temat zasad dofinansowania projektów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 – 2022.

plakat1

Biuro nieczynne w dniach 6-8.07.2016 r.

logoInformujemy, że w dniach 6-8.07.2016 r. biuro LGD „Jagiellońska Przystań” będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy

Telefon kontaktowy 501 675 904

Wygrał projekt dla dzieci

Żeton za zakupy w Tesco wrzucaliśmy do pojemników z 2 projektami: sportowe wakacje dla dzieci w Parczewie i spektakl teatralny we Włodawie. Z radością informujemy, że w ramach Programu „Decydujesz, pomagamy” wygrał projekt stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Jagiellońska Przystań z siedzibą w Parczewie.
Prezes LGD składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia środków finansowych, które w całości zostaną przekazane na organizację zajęć sportowych dla naszych dzieci.

czek

Zapraszamy na sportowe wakacje w ramach Programu „Decydujesz, pomagamy"

   Wszystkie dzieci i młodzież (rodziców również) zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku na sportowe wakacje w ramach Programu „Decydujesz, pomagamy".
Na obiektach parczewskiego MOSiR - u od 1 lipca do 31 sierpnia czeka na Was animator w godzinach 10.00 - 14.00.

plakat

Biuro nieczynne w dniu 10.06.2016 r.

logoInformujemy, że w dniu 10.06.2016 r. biuro LGD „Jagiellońska Przystań” będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy

Telefon kontaktowy 501 675 904

Zaproszenie do udziału w "Biegu Pokoleń"

Bieg

Attachments:
FileFile size
Download this file (mapa_dojazdu.jpg)Mapa dojazdu na spotkanie Pokoleń1803 kB
Download this file (trasa_biegu.jpg)Trasa Biegu Pokoleń422 kB

Zawiadomienie o Walnym Zebraniu Członków LGD „Jagiellońska Przystań”

logo   Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań" na podstawie § 17 ust. 2. Statutu informuje, że w dniu 14.06.2016 roku o godzinie 14.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie przy ul. Warszawskiej 24, odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań". W przypadku braku quorum wyznacza się kolejny termin Walnego Zebrania tj. 14.06.2016 roku o godzinie 14.15
Planowany porządek obrad Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań":

Register to read more...

Konsultacje społeczne

logo   Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Jagiellońska Przystań" przedstawia proponowane zmiany w Lokalnej Strategii Rozwoju (dalej LSR) oraz w Kryteriach Oceny i Wyboru Operacji. Wprowadzone zmiany wpisano kolorem czerwonym.
   Komisja ds. wyboru Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność, która w imieniu Województwa Lubelskiego oceniała Lokalne Strategie Rozwoju złożone przez LGD, wskazała, że konieczne jest uzupełnienie ww. dokumentów w następującym zakresie:

Register to read more...

Zaproszenie do udziału w "Biegu Pokoleń"

   12 czerwca 2016 roku na parkingu przy Bobrówce (była leśniczówka Gościniec) odbędzie się, pod Patronatem Honorowym Wojewody Lubelskiego, Spotkanie Pokoleń w celu upamietnienia 72 rocznicy walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK.  W ramach uroczystości Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” organizuje „Bieg Pokoleń” na dystansie 3 000 m ścieżką dydaktyczną wokół rozlewiska rzeki Bobrówka.
   Zgłoszenia drogą elektroniczną do dnia 5 czerwca na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej, oraz na stronie Gminy Ostrów Lubelski www.ostrowlubelski.pl. Więcej informacji na plakacie.

PLAKAT 27 WDP-cdr12Kor

Attachments:
FileFile size
Download this file (Bieg pokolen-Formularz zgłoszeniowy.doc)Formularz zgłoszeniowy35 kB
Download this file (Bieg_pokolen-Regulamin.pdf)Regulamin \"Bieg pokoleń\"88 kB

Informacja o wynikach naboru kandydatów na wolne stanowisko specjalisty ds. operacji w Lokalnej Grupie Działania „Jagiellońska Przystań”

W odpowiedzi na nabór, ogłoszony na w/w stanowisko pracy, dokumenty aplikacyjne złożyło 3 kandydatów. Po przeprowadzeniu weryfikacji formalnej dokumentów, 2 kandydatów zaproszono na rozmowę kwalifikacyjną.
W wyniku zakończenia procedury naboru, na wyżej wymienione stanowisko pracy, wybrana została Pani Iwona Sokołowska.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Iwona Sokołowska w największym stopniu spełnia wymagania określone w ogłoszeniu o naborze, dotyczące wykształcenia, wiedzy i kwalifikacji, które są niezbędne na stanowisku specjalisty ds. operacji. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej Komisja wysoko oceniła jej przygotowanie merytoryczne, poprawność wypowiedzi i umiejętność prezentacji posiadanej wiedzy na temat zadań realizowanych na stanowisku. Posiadane doświadczenie (w tym samodzielne aplikowanie o zewnętrzne środki w zakresie rozwoju przedsiębiorczości), a także umiejętności gwarantują odpowiedzialne i solidne wykonywanie obowiązków służbowych.

Joomla Templates by Joomla51.com