PROW 2007-2013 - LEADER

Galeria

j_1.jpg

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer

Nasi partnerzy

parczewdebowa kjablonmilanowpodedworzeostrowsiemien

SAM 4287   Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań" w dniu 7.02-1.03.2015r. uczestniczyła w VII edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu. Targi turystyczne to idealne miejsce do przedstawienia ofert wakacyjnych, wyjazdów weekendowych czy atrakcji w regionie. To również źródło pomysłów na ciekawe spędzenie czasu z dziećmi.
   LGD „Jagiellońska Przystań" miała możliwość zaprezentowania dzięki publikacjom i ulotkom walory przyrodniczo-krajobrazowe naszego regionu. Tegoroczną powierzchnię wystawienniczą przygotowało Stowarzyszenie Aktywizacji Polesia Lubelskiego z Hołowna, na którym prezentowało wytwarzane produkty oraz szeroką ofertę spędzenia czasu aktywnie.
   Targi wrocławskie były okazją do prezentacji wystawców z całej Europy. Organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny wydarzenia jak i o szereg atrakcji dla odwiedzających. Ciekawym i niezapomnianym wydarzeniem były spotkania z podróżnikami: Beatą Pawlikowską, Aleksandrem Doba-ogłoszony przez National Geographic - Podróżnikiem Roku oraz Nelą-Małą Podróżniczką. Oprócz Festiwalu Podróżników, zaszczytne miejsce zajmował również Festiwal Kulinarny, zaproszenie które przyjął sam Joseph Seeletso z programu Top Chef.


Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci-imponujące makiety kolejek, naukowe doświadczenia i po raz pierwszy Festiwal Kultury Japońskiej.
Udział w targach był okazją do zachęcenia turystów skorzystania z oferty LGD „Jagiellońska Przystań".
Dziękujemy Stowarzyszeniu Aktywizacji Polesia Lubelskiego za przygotowanie stoiska i przedstawienie wspólnej oferty.

 

Fotorelacja:

SAM 4287  SAM 4288  SAM 4290

SAM 4292  SAM 4299  SAM 4319

Joomla Templates by Joomla51.com