PROW 2007-2013 - LEADER

Galeria

p_1.jpg

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer

Nasi partnerzy

parczewdebowa kjablonmilanowpodedworzeostrowsiemien

logo   Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania „Jagiellońska Przystań" do włączenia się w prace nad Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020.
Istnieje szansa dalszego rozwoju naszego regionu poprzez realizację kolejnych inicjatyw gospodarczych, społecznych i publicznych realizowanych przy wsparciu środków zewnętrznych pozyskanych za pośrednictwem LGD „Jagiellońska Przystań" w perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020.
Podstawowym dokumentem, który określi kierunki rozwoju obszaru będzie Lokalna Strategia Rozwoju opracowana przy udziale mieszkańców.


Mając na uwadze powyższe zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym diagnozy potrzeb i oczekiwań mieszkańców obszaru naszej LGD. Liczymy na obecność przedstawicieli z każdego sektora: publicznego, społecznego a w szczególności gospodarczego.
Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 4 maja 2015r. o godz. 9.00 w Auli budynku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Parczewie przy ul. Harcerskiej 8. Spotkanie poprowadzi trener Pani Anna Kłos wraz z moderatorem Panem Sławomirem Kuśmickim.
Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 833543734.

Joomla Templates by Joomla51.com