PROW 2007-2013 - LEADER

Galeria

p_4.jpg

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer

Nasi partnerzy

parczewdebowa kjablonmilanowpodedworzeostrowsiemien

logoInformujemy, że z przyczyn niezależnych od nas, spotkanie informacyjno-konsultacyjne w Podedwórzu zostało przełożone z dnia 20.09.2016 r. na 29.09.2016 r., godz. 11.00.
Spotkanie w Ostrowie Lubelskim, które miało odbyć się 29.09.2016 r. zostanie przeniesione na inny termin.

Za utrudnienia przepraszamy

Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” zaprasza na kolejne spotkania informacyjno – konsultacyjne, które będą odbywały się wg poniższego harmonogramu. Spotkania adresowane są do mieszkańców, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców,
a w szczególności do osób bezrobotnych, seniorów, młodzieży oraz osób korzystających
z pomocy społecznej. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najważniejsze założenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022.

Czytaj więcej...

logoLokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” zaprasza na spotkanie informacyjno – konsultacyjne, które odbędzie się 20 września 2016 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy Podedwórze. Spotkanie adresowane jest do mieszkańców, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, a w szczególności do osób bezrobotnych, seniorów, młodzieży oraz osób korzystające z pomocy społecznej. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najważniejsze założenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022.

Czytaj więcej...

logoLokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” to partnerstwo osób i instytucji zaangażowanych w działania na rzecz wspierania rozwoju lokalnego. W skład LGD „Jagiellońska Przystań” wchodzi 7 gmin z powiatów: parczewskiego (Parczew, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Dębowa Kłoda, Siemień) i lubartowskiego (Ostrów Lubelski). Celem stowarzyszenia jest jak najlepsze wykorzystanie możliwości rozwojowych naszych gmin i poprawa ich atrakcyjności, jako miejsca zamieszkania za pomocą środków unijnych pochodzących przede wszystkim z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Na lata 2016 – 2022 LGD „Jagiellońska Przystań” dysponuje budżetem w wysokości 4 750 000,00 zł. Połowa tej kwoty przeznaczona zostanie na rozwój przedsiębiorczości, druga część trafi do organizacji pozarządowych.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że w dniu 13 września 2016 r. biuro LGD „Jagiellońska Przystań” będzie nieczynne z powodu udziału pracowników biura w szkoleniu.

Za utrudnienia przepraszamy
Telefon kontaktowy 501 675 904

   W niedzielę 4 września w Jabłoniu w trakcie dożynek powiatowych, będzie działał punkt informacyjno – konsultacyjny, w którym pracownicy Biura LGD udzielą informacji na temat zasad dofinansowania projektów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 €- 2022.

dożynki powiatowe 2016

   W czwartek 8 września w Ostrowie Lubelskim w trakcie dożynek gminno-parafialnych, będzie działał punkt informacyjno – konsultacyjny, w którym pracownicy Biura LGD udzielą informacji na temat zasad dofinansowania projektów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 – 2022.

plakat1

logoInformujemy, że w dniach 6-8.07.2016 r. biuro LGD „Jagiellońska Przystań” będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy

Telefon kontaktowy 501 675 904

Żeton za zakupy w Tesco wrzucaliśmy do pojemników z 2 projektami: sportowe wakacje dla dzieci w Parczewie i spektakl teatralny we Włodawie. Z radością informujemy, że w ramach Programu „Decydujesz, pomagamy” wygrał projekt stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Jagiellońska Przystań z siedzibą w Parczewie.
Prezes LGD składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia środków finansowych, które w całości zostaną przekazane na organizację zajęć sportowych dla naszych dzieci.

czek

   Wszystkie dzieci i młodzież (rodziców również) zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku na sportowe wakacje w ramach Programu „Decydujesz, pomagamy".
Na obiektach parczewskiego MOSiR - u od 1 lipca do 31 sierpnia czeka na Was animator w godzinach 10.00 - 14.00.

plakat

logoInformujemy, że w dniu 10.06.2016 r. biuro LGD „Jagiellońska Przystań” będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy

Telefon kontaktowy 501 675 904

Bieg

Attachments:
FileFile size
Download this file (mapa_dojazdu.jpg)Mapa dojazdu na spotkanie Pokoleń1803 kB
Download this file (trasa_biegu.jpg)Trasa Biegu Pokoleń422 kB

logo   Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań" na podstawie § 17 ust. 2. Statutu informuje, że w dniu 14.06.2016 roku o godzinie 14.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie przy ul. Warszawskiej 24, odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań". W przypadku braku quorum wyznacza się kolejny termin Walnego Zebrania tj. 14.06.2016 roku o godzinie 14.15
Planowany porządek obrad Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań":

Czytaj więcej...

logo   Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Jagiellońska Przystań" przedstawia proponowane zmiany w Lokalnej Strategii Rozwoju (dalej LSR) oraz w Kryteriach Oceny i Wyboru Operacji. Wprowadzone zmiany wpisano kolorem czerwonym.
   Komisja ds. wyboru Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność, która w imieniu Województwa Lubelskiego oceniała Lokalne Strategie Rozwoju złożone przez LGD, wskazała, że konieczne jest uzupełnienie ww. dokumentów w następującym zakresie:

Czytaj więcej...

   12 czerwca 2016 roku na parkingu przy Bobrówce (była leśniczówka Gościniec) odbędzie się, pod Patronatem Honorowym Wojewody Lubelskiego, Spotkanie Pokoleń w celu upamietnienia 72 rocznicy walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK.  W ramach uroczystości Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” organizuje „Bieg Pokoleń” na dystansie 3 000 m ścieżką dydaktyczną wokół rozlewiska rzeki Bobrówka.
   Zgłoszenia drogą elektroniczną do dnia 5 czerwca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej, oraz na stronie Gminy Ostrów Lubelski www.ostrowlubelski.pl. Więcej informacji na plakacie.

PLAKAT 27 WDP-cdr12Kor

Attachments:
FileFile size
Download this file (Bieg pokolen-Formularz zgłoszeniowy.doc)Formularz zgłoszeniowy35 kB
Download this file (Bieg_pokolen-Regulamin.pdf)Regulamin \"Bieg pokoleń\"88 kB

W odpowiedzi na nabór, ogłoszony na w/w stanowisko pracy, dokumenty aplikacyjne złożyło 3 kandydatów. Po przeprowadzeniu weryfikacji formalnej dokumentów, 2 kandydatów zaproszono na rozmowę kwalifikacyjną.
W wyniku zakończenia procedury naboru, na wyżej wymienione stanowisko pracy, wybrana została Pani Iwona Sokołowska.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Iwona Sokołowska w największym stopniu spełnia wymagania określone w ogłoszeniu o naborze, dotyczące wykształcenia, wiedzy i kwalifikacji, które są niezbędne na stanowisku specjalisty ds. operacji. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej Komisja wysoko oceniła jej przygotowanie merytoryczne, poprawność wypowiedzi i umiejętność prezentacji posiadanej wiedzy na temat zadań realizowanych na stanowisku. Posiadane doświadczenie (w tym samodzielne aplikowanie o zewnętrzne środki w zakresie rozwoju przedsiębiorczości), a także umiejętności gwarantują odpowiedzialne i solidne wykonywanie obowiązków służbowych.

Joomla Templates by Joomla51.com